fbpx

Poznaj mój świat przyjazny dzieciom


Cześć, jestem Kasia. Witam Cię serdecznie w moim świecie. To świat widziany oczami mamy psychologa.

Jestem psychologiem, terapeutą integracji sensorycznej, oligofrenopedagogiem, trenerką umiejętności społecznych, a przede wszystkim mamą.

Zawodowo specjalizuję się w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Od lat pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne na licznych kursach i szkoleniach. Największą satysfakcję i przyjemność przynosi mi praca nad podnoszeniem kompetencji społecznych, poczuciem własnej skuteczności i wiary w siebie.

Jednak to rola mamy stała się dla mnie najważniejsza. Moje córeczki urodziły się rok po roku i nieźle zamieszały mi w poukładanym życiu. Dzięki nim zmieniła się moją perspektywa patrzenia na świat, miejsca i ludzi. Teraz, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wiem, że najważniejsze co możemy podarować dzieciom jest czas, zainteresowanie i bliskość.

 • Chętnie pomogę Ci wybrać przyjazne dzieciom książki, zabawki, pomoce edukacyjne.

 • Pomogę znaleźć Ci miejsca, które warto pokazać dziecku.

 • Pomogę Ci rozwijać w dziecku umiejętności dzięki którym stanie się samodzielnym, niezależnym i szczęśliwym człowiekiem.

Nie zabraknie tu recenzji, inspiracji, pomysłów na wspólny wyjazd, małe wyjście na spacer, czy duże na obiad do lokalu. Wszystko jednak musi być przyjazne moim (i biorę nieco odpowiedzialności, że i Twoim) dzieciom! Bo ze względu na nie tutaj jestem!


Znajdziesz u mnie

Mama, psycholog i terapeuta SI w jednym


Wydawać by się mogło, że to połączenie idealne. No cóż… świat nie jest taki kolorowy. Macierzyństwa nie da się nauczyć jedynie z mądrych książek, szkoleń i wykładów. Każdego dnia stawiam czoła rozgniewanej 3-latce i jej młodszej siostrze. I to jest najlepsza szkoła w jakiej przyszło mi się uczyć.

Nie ubarwiam macierzyństwa – ale chętnie pomogę Ci się zmagać z tymi samymi problemami, które spotykają mnie niemal każdego dnia. W ciągu ostatnich 3 lat nauczyłam się, jak:

 • odpuszczać

 • funkcjonować po nieprzespanych nocach

 • nie wychodzić z siebie, gdy dziecko właśnie leży na ziemi z krzykiem

 • przetrwać, gdy zupełnie wszystko idzie nie tak jak powinno

 • odpowiednio długo czekać, żeby udało się założyć buty

 • szybko posprzątać po nieudanych eksperymentach kulinarnych.

Zobacz mnie w innych miejscachSkontaktuj się ze mną


Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania – chętnie odpowiem!

Jeśli zwyczajnie chcesz pogadać, bo masz tak samo jak ja – jak matka z matką, przy wirtualnej kawie. Napisz!

Jeśli mogę pomóc Ci jako psycholog, jako terapeuta SI. Czekam na Twoją wiadomość!

  %d bloggers like this: