fbpx
#kochamdajeczas planer na sierpień, sierpniowe święta pomysły na czas z dzieckiem

37 pomysłów na sierpniowe chwile z dzieckiem – planer #kochamdajeczas

Czas biegnie nieubłaganie. Powrót do życia po urlopowym zwolnieniu wymaga ode mnie niemałej mobilizacji. Lepiej późno niż wcale i lepsze jest wrogiem dobrego. Te stwierdzenia pasują tu idealnie. Dlatego jestem (z niewielkim poślizgiem) i mam coś dla Ciebie. Mała kropla w morzu wielkich organizacyjnych potrzeb – kilka pomysłów na to, jak wykorzystać resztę wakacji i zaplanować sierpniowe chwile ze swoim dzieckiem.

Pomysł na sierpniowe chwile

Pomysł na projekt #kochamdajeczas żył w mojej głowie od dłuższego czasu. Przerabialiśmy już kilka wersji planerów na lodówce i za każdym razem coś było nie tak. Planer to za mało. Co rusz zdarzał się dzień, w którym wypadła nam chwilka czasu. Akurat taką, którą można wykorzystać wspólnie. Wtedy zazwyczaj nie mieliśmy pojęcia, że wypada jakieś niesamowite święto – słyszałaś kiedyś o święcie ciasta lodowego?! Ja do tej pory nie. A w tym roku chcemy je celebrować! Stąd miejsce na święta i kilka podstawowych rodzinnych celów.

#kochamdajeczas ma być sposobem na to, by wspólnie, w rodzinnym gronie dostrzegać to, co wyjątkowe w sierpniu i w czasie, który możemy sobie nawzajem ofiarować

Zaplanuj sierpniowe chwile

Planer możesz wykorzystać w dowolny sposób – jego część lub całość. Znajdziesz w nim miejsce na 3 najważniejsze rodzinne cele. Spróbuj pomyśleć o tym, co od dawna odkładasz na później. Co dawno chcieliście razem zrobić, a ciągle nie wychodzi. Spisane cele łatwiej jest zrealizować. I potwierdzają to badania 🙂

Kolejna strona sierpniowych chwil to lista rzeczy, aktywności do zrobienia. To wasze pomysły na to, jak wykorzystać nadarzające się wolne popołudnia czy wieczory by zrobić coś wspólnie. Możesz stworzyć swoją listę, lub skorzystać z naszej. Zadbajcie wspólnie o to, by wykorzystać ten czas najlepiej jak się da. By tworzyć wspomnienia i magiczne momenty, do których będziecie wracać za miesiąc, rok lub dwa. A jeśli potrzebujesz pełnej organizacji, i swoje plany chcesz umieścić w terminarzu – mam dla Ciebie sierpniowy kalendarz i miejsce na ważne daty.

To nasze plany na sierpień

37 pomysłów na sierpniowe chwile z dzieckiem + lista wyjątkowych świąt

Pisałam Ci na wstępie, że planer to dla mnie za mało. Zresztą nie sprawdził się w moim matczynym rozgardiaszu. Jakoś w żadnym nie znalazłam miejsca na nieprzewidzianą chorobę czy chwile słabości dzieci (lub mamy). Jeśli, jak ja, jesteś z tej grupy mam, które wolą korzystać z gotowych rozwiązań. Często wcale nie zaplanowanych z wyprzedzeniem – może zainteresują Cię kolejne strony sierpniowego #kochamdajeczas. Znajdziesz na nich 37 pomysłów na to jak spędzić sierpniowe chwile z dziećmi oraz listę wyjątkowych świąt. Spróbuj zaplanować obchodzenie chociaż kilku z nich. Masz już swoje pomysły?

Możesz skorzystać z innych inspiracji na moim blogu – odwiedź miejsca o których piszę lub skorzystaj z polecanych gier i książek.

Dodaj magicznych wspomnień do rodzinnego życia

Cały sierpniowy zestaw #kochamdajeczas trafi na Twojego maila (w wersji z tłem i bez – do druku). Dzięki nim zaplanujesz wyjątkowe sierpniowe chwile, które na długo zapadną wam w pamięć.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: